facebook


Z ostatniej chwili! Domofon ICE jest już na Facebooku, a także ma swój kanał na YouTube! Zapraszamy!

Aktualności

 

2018-04-13

Domofon ICE Budimex Dzieciom w GOLENIOWIE!

Pierwsza Gala w 2018!... Czytaj więcej >


2017-12-13

Gala Garwolinie

Gala w Garwolinie zakończyliśmy rok 2017!... Czytaj więcej >Więcej
Budimex

Początki działalności firmy Budimex sięgają roku 1968, kiedy została powołana Centrala Handlu Zagranicznego Budownictwa Budimex. Zmiany ustrojowe przełomu lat 80. i 90. pozwoliły rozpocząć działalność niezależną. W 1992 roku firma przeszła prywatyzację, stając się jednym z głównych podmiotów na polskim rynku budowlanym. Dwa lata później firma została przekształcona w spółkę akcyjną, a od 1995 roku jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

Dzięki przeprowadzonej w 2002 roku fuzji pięciu spółek – Budimeksu Budownictwo, Budimeksu Poznań, Budimeksu Unibud, Dromeksu i Mostostalu Kraków powstała największa w Polsce firma generalnego wykonawstwa – Budimex Dromex. Następnie spółka została przekształcona w Budimex SA. 

Strategia rozwoju Grupy zakładała dążenie do zapewnienia jak największej przejrzystości jej struktury oraz możliwości jak najszybszego podejmowania kluczowych decyzji biznesowych, a także koncentrację działalności na rynku polskim. W wyniku konsekwentnej realizacji tej strategii19 listopada 2009 r. nastąpiła fuzja Budimeksu SA z Budimeksem Dromeksem SA. 

W tej chwili Budimex to jedna z największych firm budowlanych w Polsce. Na rynku istnieje ponad 40 lat, a jej realizacje można spotkać w kilkudziesięciu krajach na trzech kontynentach. Dzięki doświadczeniu zdobytym przez te lata, Budimex planuje swoje inwestycje w sposób godny lidera rynku, z poszanowaniem środowiska naturalnego i zasad etyki, dbałością o satysfakcję klientów oraz komfort użytkowników. Kierując się zasadą, że „nasza praca wpływa na życie następnych pokoleń” firma dba o satysfakcję klientów i komfort użytkowników. 

Działalność firmy wpływa nie tylko na sferę biznesową, ale też na różne aspekty życia społecznego. Reprezentując jedną z największych grup budowlanych w Polsce, pracownicy firmy Budimex są nie tylko świadomi wpływu na kształtowanie otoczenia, ale uważają, że powinni wykorzystać swój potencjał do realizacji ważnych celów społecznych niezwiązanych bezpośrednio z działalnością firmy. Działania odpowiedzialne muszą nieść korzyść przyszłym pokoleniom.