Nowocześnie prezentująca się mikrofala z szerokim wachlarzem różnego rodzaju możliwości stanowi doskonały element wyposażenia nowoczesnego domu. Srebrna kuchenka mikrofalowa Samsung to urządzenie niezwykle funkcjonalne. Będzie zarówno bardzo przydatne podczas przygotowywania posiłków i w momencie potrzeby szybkiego podgrzania przygotowanego wcześniej dania. Doskonale opracowane technologie sprawiają, że posiłek ten będzie równomiernie podgrzany, co eliminuje problem zimnych wewnątrz potraw, czy zbyt gorącego naczynia by dało się je podnieść bez rękawic kuchennych. Zawdzięcza się to systemowi TDS, który odpowiada za równomierną dystrybucję ciepła.

Samsung GE83X-P – test funkcjonalności

Opcja automatycznego rozmrażania sprawia, że ten model mikrofali jest szansą na rozmrożenie różnorakich produktów bez utraty ich pozytywnych wartości odżywczych. Z powodzeniem można rozmrozić zarówno ryby, drób, jak i inne rodzaje mięsa, a także różnorodne pieczywo i ciasta. Sprawia to, że mikrofala daje szansę na szybkie przygotowanie posiłku bez względu na okoliczności. Może być to zwyczajny obiad, codziennie świeże pieczywo, czy nawet stworzenie romantycznej kolacji, gdy wszystkie sklepy są już zamknięte.

Niezwykle wyróżniającym ten produkt aspektem jest możliwość gotowania na parze. Oprócz podstawowego urządzenia w opakowaniu znajduje się także naczynie, które umożliwia przygotowanie pysznych potraw na parze. Jest to szansa na przygotowanie nie tylko wyśmienitych w smaku, ale przede wszystkim zdrowych pokarmów dla całej rodziny.

W kwestii gotowania zawsze istnieje jeszcze aspekt sprzątania. Jednak mikrofala wyposażona w specjalną powłokę Ceramic Inside sprawia, że i ten aspekt jest niezwykle łatwy. Gwarantuje aż 99% skuteczność w przeciwdziałaniu rozwojowi bakterii, a ta wszystko wewnątrz mikrowagi Samsung GE83X-P. Testy wykonane w niemieckim instytucie to potwierdzają. Jej pozytywny wpływ działa również na płaszczyźnie odporności na zadrapania. Jest to aż siedmiokrotnie lepsza ochrona w porównaniu z innymi produktami tego typu. Wszystko to sprawia, że także czyszczenie jest dużo łatwiejsze, co stanowi ogromny atut.

Samsung GE83X-P – recenzja

Wyróżniającym aspektem tej kuchenki mikrofalowej jest także bardzo zróżnicowany panel sterowania, którego działanie odbywa się na płaszczyźnie elektronicznej. Wybrać można zarówno rodzaj, wagę produktu i sposób jego obróbki. Urządzenie wyposażone zostało w funkcję grillowania, co stanowi znaczny atut. W skład opakowania wchodzi: mikrofala, talerz obrotowy, naczynie do gotowania na parze, stojak druciany oraz instrukcja w języku polskim.

Warto dodać, że również design tego urządzenia jest niezwykle ciekawy. Moc to 8 W, przy 6 poziomach do regulacji zgodnie z potrzebami. Mikrofala ma 4 programy i podświetlenie LED, które w dowolnym momencie podczas braku używania produktu można wyłączyć. Jej wymiary to: 489 x 275 x 354, a pojemność wynosi 23 l. Produkt ten z pewnością należy rozważyć, gdyż jest połączeniem funkcjonalności z dobrą prezencją estetyczną.