Szew PDS – syntetyczna, wchłanialna, jednowłóknowa nić chirurgiczna

Nici chirurgiczne są podstawowym akcesorium wykorzystywanym w praktycznie wszystkich placówkach medycznych czy wielu prywatnych gabinetach lekarskich. Recenzowany szew PDS został wykonany z polidioksanonu wyróżniającym się długim okresem podtrzymywania tkankowego. Produkt został stworzony przez zaufanego i cenionego producenta, a mianowicie firmę firmy Shanghai Pudong Jinhuan Medical Products Co., Ltd. Jego staranne wykonanie z trwałych i bezpiecznych materiałów ma niebagatelny wpływ na komfort codziennego użytkowania, a także wpływa na jakość przeprowadzanych zabiegów.

Nici chirurgiczne – dlaczego warto postawić na szwy PDS?

Wybór recenzowanych nici chirurgicznych wchłanialnych PDS wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim produkt charakteryzuje się wysoką biozgodnością polidioksanonu, co minimalizuje odczyn tkanek podczas wchłaniania. Co więcej, nici PDS są niezwykle trwałe oraz odporne na rozciąganie, a jednolita i gładka struktura monofilamentu wpływa na płynne przechodzenie przez zszywaną tkankę.

Nici chirurgiczne PDS – u kogo sprawdzą się najlepiej?

Szwy PDS to rozwiązanie, które idealnie nadaje się do zastosowania w szpitalach, gabinetach lekarskich oraz weterynaryjnych. To produkt spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, którym zależy na długotrwałym, a także przewidywanym okresie wchłaniania, jak i wysokiej stabilności podtrzymywania tkanki. Można zastosować je do zaopatrywania ran o długim okresie gojenia.

Nici chirurgiczne wchłanialne – czym się charakteryzują?

Szwy PDS cechuje nadzwyczajna wytrzymałość, homogeniczna i regularna absorpcja, jak i wysoka odporność na działanie agresywnych płynów ustrojowych. Produkt zapewnia dobrą widoczność w polu operacyjnym, co jest bardzo ważne podczas przeprowadzanych zabiegów. Nici chirurgiczne wchłanialne są niezwykle stabilne, a ich założenie utrzymuje napięcie w tkance przez następnych 8 tygodni.

Produkt jest wyjątkowo łagodny dla tkanek, a ze względu na wydłużony okres podtrzymywania tkankowego można stosować go do zaopatrywania ran, a także gojących się wolniej tkanek.

Nici chirurgiczne – wytrzymałość oraz bezpieczeństwo

Dostępne na stronie internetowej madens.pl nici chirurgiczne wchłanialne mają jednolitą, gładką strukturę monofilamentu, umożliwiającą sprawne przechodzenie przez tkanki. Wykorzystany materiał szewny zapewnia wysoką tolerancję szwu, jak i minimalną reakcję zapalną szytej tkanki. Produkt doskonale sprawdzi się w chirurgii ortopedycznej, do szycia mięśni brzucha, trzustki, jelita, torebki stawowej czy dróg żółciowych.

Nici chirurgiczne są niezbędnym elementem składającym się na wyposażenie szeregu placówek medycznych i gabinetów weterynaryjnych, dlatego stawiając na szwy PDS, można zyskać gwarancję ich wysokiej jakości, solidnego wykonania oraz wytrzymałości. To artykuł, bez któregom trudno wyobrazić sobie codzienną pracę lekarzy, a także weterynarzy. Warto postawić na sprawdzone i trwałe rozwiązania, dostępne na stronie internetowej madens.pl.