Kiedyś kuchenki mikrofalowe służyły do podgrzewania obiadów i robienia popcornu. Dzisiaj konsumenci oczekują od nich znacznie więcej. Wiele osób szukających mikrofalówki do swojego domu, pragnie znaleźć urządzenie wyposażone w innowacyjny tryby i programy. Takim sprzętem jest Samsung MG23T5018CG. Ta nowoczesna mikrofalówka pozwala nie tylko podgrzać posiłek, ale również rozmrozić potrawę i usmażyć ją bez tłuszczu. A to tylko niektóre z jej możliwości!

Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23T5018CG – recenzja

Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23T5018CG to nowoczesne urządzenie służące nie tylko do robienia popcornu czy odgrzewania obiadu, ale również rozmrażania, smażenia, a nawet przygotowywania deserów! Mikrofalówka Samsung MG23T5018CG ma funkcję Air Fry, dzięki której przyrządzisz pyszną, chrupiącą potrawę bez konieczności smażenia jej na głębokim tłuszczu. Przy pomocy programu Home dessert przygotujesz smaczny deser – wystarczy, że wciśniesz odpowiedni przycisk. Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23T5018CG pozwoli Ci także rozmrozić głęboko zamrożoną żywność w sposób bez obaw o utratę cennych właściwości odżywczych. Ponadto dzięki niej nie będziesz musiał czekać na sezon grillowy, aby rozkoszować się smakiem pysznych grillowanych kiełbasek czy żeberek – przyrządzisz je w swojej mikrofalówce.

Dużym plusem kuchenki mikrofalowej Samsung MG23T5018CG jest również jej specjalna powłoka Ceramic Inside, która zabija nawet 99,9% bakterii. Ponadto jest ona łatwa do wyczyszczenia i utrzymania w perfekcyjnej czystości. Powłoka ta cechuje się również wysoką trwałością i odpornością na zarysowania oraz rdzę. Dzięki temu masz pewność, że odpowiednio zadbana mikrofalówka posłuży Ci przez długie lata.

Tym, co wyróżnia kuchenkę mikrofalową Samsung MG23T5018CG spośród podobnych urządzeń, jest również jej design. Została ona wykończona w szarym, jasnym szkle, które prezentuje się niezwykle elegancko. Doskonale pasuje ona do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych.

Kuchenkę mikrofalową Samsung MG23T5018CG z pewnością docenią rodzice małych dzieci. Dlaczego? Otóż ta mikrofalówka posiada blokadę rodzicielską, dzięki której maluch samodzielnie nie zmieni ustawień urządzenia.

Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23T5018CG – test

W teście kuchenka mikrofalowa Samsung MG23T5018CG wypada bardzo pozytywnie. Świetnie radzi sobie zarówno z podgrzewaniem potraw, jak i z ich rozmrażaniem czy grillowaniem. Przygotowane w niej potrawy są chrupiące zewnątrz oraz miękkie i soczyste wewnątrz. Nie tracą one swojego smaku ani aromatu.

Dużym plusem mikrofalówki Samsung MG23T5018CG jest również jej prosta i intuicyjna obsługa. Posiada ona solidny, przejrzysty panel, na którym można ustawić m.in. program oraz czas.

Kuchenka mikrofalowa Samsung MG23T5018CG rzeczywiście jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości i perfekcyjnej higienie. Wystarczy przetrzeć ją mokrą ścierką, aby usunąć zanieczyszczenia. Nie trzeba stosować silnych detergentów, żeby pozbyć się tłuszczu czy zaschniętych zabrudzeń.

Czy można polecić kuchenkę mikrofalową Samsung MG23T5018CG? Opinie użytkowników i test potwierdzają, że jak najbardziej. Urządzenie to zdecydowanie zasługuje na dobrą ocenę!