Kuchenka mikrofalowa często okazuje się być niezbędna w najmniej oczekiwanych momentach. Tylko urządzenie, które posiada wiele możliwości i programów, będzie w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom, które mają wszyscy domownicy. Za jej sprawą rozmrozisz mięso i warzywa, nawet gdy zapomnisz o tym wcześniej, gdyż potrwa to zaledwie kilka minut, a każdy z produktów ma określony dedykowany czas. Nie musisz się także martwić o sprzątanie czy zalegające zapachy. Łatwo utrzymać ją w czystości, a specjalne funkcje niwelują zalegające zapachy. Możesz przygotować posiłek wraz ze specjalnie opracowanymi ku temu programami, utrzymać idealną temperaturę dania bez wysuszania, a to wszystko przy użyciu energooszczędnej kuchenki mikrofalowej Samsung MS23K3513AS. Opinie użytkowników są bardzo pozytywne. Najbardziej cenione są: wielofunkcyjność i estetyczny design.

Samsung MS23K3513AS – test

Jak potwierdzają przeprowadzone przez producenta niemieckie testy Powłoka Ceramic Inside działa sprzyjająco przeciwdziałaniu rozwojowi bakterii. Stanowi to duży atut, także biorąc pod uwagę inne aspekty. Powłoka z emalii ceramicznej sprawia, że wewnętrzna część kuchenki jest o aż 7 razy bardziej odporna na różnego rodzaju zadrapania czy nawet rdzę. Są to dane w zestawieniu z innymi tego typu urządzeniami. Wszystko to oczywiście ma bezpośredni wpływ na łatwość w czyszczeniu mikrofali, co sprawi, że zawsze będzie idealnie czysta, a proces jej eksploatacji znacznie się wydłuży. Oprócz tego stanowi ona także zabezpieczenie przed odbarwieniom wynikającym z tłuszczu. Sprawia to, że unika się nieestetycznych plam na jedzeniu.

Samsung MS23K3513AS – recenzja

Dużym atutem tego urządzenia, w szczególności pod względem aspektów ekologicznych i ekonomicznych jest tryb ECO. Uruchomienie go sprawi, że wszelkie zbędne funkcje zostaną wyłączone, jednak kuchenka będzie cały czas w trybie gotowości.

Sporym wyróżnikiem jest także eliminacja nieprzyjemnych zapachów – funkcja dezodoryzacji. Po gotowaniu potraw, które mogą wydzielać niepożądane zapachy, wystarczy standardowo wyczyścić kuchenkę mikrofalową z zewnątrz, następnie włączyć ten tryb. Po 5 minutach kuchenka będzie oczyszczona w nieprzyjemnych zapachów.

Healthy cooking to funkcja, która pewnością zainteresuje wszystkie osoby, które są w ciągu dnia zabiegane. Dzięki specjalnie opracowanym programom, możliwe jest przygotowywanie dań: z warzyw, ryb czy nawet drobiu. Sprzyjać to będzie prowadzeniu zbilansowanej i zróżnicowanej diety opartej na nieprzetworzonych produktach.

Samsung MS23K3513AS – warto czy nie warto?

Recenzowany model kuchenki mikrofalowej to z pewnością bardzo ciekawa do rozważenia podczas zakupów propozycja. Sporo różnorodnych funkcji sprawia, że kuchenka mikrofalowa staje się nie tylko urządzeniem do podgrzewania żywności, ale także do gotowania różnorodnych potraw. Moc mikrofali wynosząca 800 W zdaje się być bardzo optymalną wartością. Jej drzwi otwierają się w lewo, a sam gabaryt także jest bardzo przystępny: 27,5 x 48,9 x 37,4 cm. Pojemność mikrofali to 23l.