Obecnie kuchenki mikrofalowe znajdują się w większości gospodarstw domowych i w znacznej części przedsiębiorstw. Pozwalają one szybko podgrzać posiłek i zaoszczędzić sporo czasu. Dziś w sprzedaży dostępne są nie tylko kuchenki mikrofalowe przeznaczone do odgrzewania potraw, ale również modele posiadające wiele dodatkowych funkcji. Jedną z tak nowoczesnych mikrofali, dostępnych w rozsądnej cenie jest Samsung ME711K. Doskonale sprawdza się ona zarówno w domach prywatnych, jak i biurach. Ma wiele zalet, które z pewnością doceni każdy użytkownik. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kuchenki mikrofalowej Samsung ME711K zapoznaj się z poniższą recenzją i testem.

Samsung ME711K – recenzja

Szukasz nowoczesnej, funkcjonalnej i jednocześnie niezbyt drogiej kuchenki mikrofalowej? Z pewnością zainteresuje Cię model Samsung ME711K. Ta mikrofala wyposażona jest w wiele ciekawych funkcji i trybów. Umożliwia podgrzewania i rozmrażania posiłków. Posiada system TS, dzięki któremu potrawy grzane są z trzech stron i w efekcie są ciepłe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kuchenka mikrofalowa Samsung ME711K działa szybko i sprawnie. Jej mocy wynosi aż 800 W, przez co dania podgrzewane są w mgnieniu oka.

Zaletą mikrofali Samsung ME711K jest również jej jakość. Posiada ona innowacyjną powłokę Ceramic Inside, która skutecznie chroni urządzenie przed bakteriami i nieprzyjemnym zapachem. Powłoka jest gładka, przez co można łatwo i szybko ją wyczyścić ze wszelkich zabrudzeń – nawet uporczywego tłuszczu i zaschniętych resztek jedzenia. Ponadto powłoka Ceramic Inside cechuje się niezwykłą trwałością i odpornością na zarysowania, rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu kuchenka mikrofalowa Samsung ME711K służy przez długi czas i doskonale spełnia swoje funkcje.

Co je wyróżnia kuchenkę mikrofalową Samsung ME711K? Bez wątpienia łatwa obsługa. Posiada ona przejrzysty panel, na którym można w prosty sposób ustawić m.in. program i temperaturę. Ponadto mikrofala Samsung ME711K wyróżnia się wysoką jakością wykonania i pięknym, eleganckim wyglądem. Doskonale pasuje zarówno do kuchni nowoczesnych, jak i klasycznych.

Kuchenka mikrofalowa Samsung ME711K – test

Po kilkutygodniowych testach kuchenki mikrofalowej Samsung ME711K można stwierdzić, iż jest ona dobrym urządzeniem, które świetnie spełnia swoje funkcje. Mimo że nie posiada wielu funkcji, takich jak np. gotowanie na parze czy grillowanie, to z pewnością sprawdzi się u osób poszukujących podstawowej mikrofali w przystępnej cenie. Jest ona bardzo trwała i odporna na wiele czynników. Łatwo można ją wyczyścić z tłuszczu i innych zabrudzeń, bez konieczności stosowania silnych środków chemicznych. Posiada ona czytelny panel sterowania i solidne pokrętła. Należy jednak pamiętać, że nie jest wyposażona w zegar.

Czy warto kupić Samsung ME711K? Opinie użytkowników oraz test potwierdzają, że tak. Ma ona wszelkie ważne funkcje i jednocześnie jest dostępna w atrakcyjnej cenie. Użytkownicy zaznaczają, że świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i biurze.