Kuchenki mikrofalowe to urządzenia, które od lat cieszą się dużą popularnością. Kiedyś sprzęty te umożliwiały wyłącznie podgrzewanie potraw, natomiast dziś wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji np. rozmrażanie czy grillowanie. Ponadto obecnie produkowane mikrofale nie tylko ułatwiają przygotowywanie dań, ale również pełnią funkcję dekoracyjną. Jedną z najnowocześniejszych i stosunkowo niedrogich kuchenek mikrofalowych jest Samsung ME732K-S. Posiada wiele ciekawych funkcji i wyróżnia się bardzo interesującym designem. Czy warto ją kupić? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej.

Kuchenka mikrofalowa Samsung ME732K-S – recenzja

Samsung ME732K-S to kuchenka mikrofalowa wyróżniająca się nietypowym designem i wieloma ciekawymi funkcjami. Posiada ona system TDS, który zapewnia dokładne rozprowadzanie ciepła na całej powierzchni dania. Ciepło rozprowadzane jest równomiernie aż z trzech kierunków, dzięki czemu przygotowywane potrawy mają odpowiednią temperaturę zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Dużą zaletą kuchenki mikrofalowej Samsung ME732K-S jest także jej łatwa obsługa. Wyposażona została ona w intuicyjny panel dotykowy, na którym w prosty sposób można wybrać odpowiednie ustawienia. Ponadto posiada ona duży, czytelny wyświetlacz LED.

Co jeszcze wyróżnia kuchenkę mikrofalową Samsung ME732K-S? Z pewnością fakt, iż posiada wiele przydatnych funkcji. Pozwala nie tylko podgrzewać potrawy, ale również je rozmrażać. Charakteryzuje się wysoką mocą (800 W) i dużą pojemnością (20l). Oferuje aż 4 automatyczne programy Rapid Defrost, dzięki którym rozmrozisz produkty bez obawy, iż utracą one cenne składniki odżywcze.

Dużym plusem kuchenki mikrofalowej Samsung ME732K-S jest także jej jakość i budowa. Posiada ona powłokę Ceramic Inside, która stanowi świetną ochronę antybakteryjną i ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Ponadto jest niezwykle odporna na zarysowania, rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo mimo upływu czasu nie pojawiają się na niej odbarwienia.

Samsung ME732K-S – test kuchenki mikrofalowej

Testując kuchenkę mikrofalową Samsung ME732K-S można dostrzec wiele jej pozytywnych cech. Bez wątpienia doskonale spełnia swoje funkcje i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Pozwala szybko i skutecznie podgrzewać i rozmrażać różnorodne potrawy. Rzeczywiście rewelacyjnie rozprowadza ciepło, przez co podgrzewane dania mają odpowiednią temperaturę wewnątrz i na zewnątrz. Kuchenka mikrofalowa Samsung ME732K-S otrzymuje również duży plus za wykonanie. Jest bardzo porządna, trwała i wykończona z najwyższą starannością. Dzięki specjalnej powłoce można szybko doprowadzić ją do idealnej czystości, bez konieczności stosowania silnych detergentów. Dodatkowo nie pobiera dużo prądu. Jest naprawdę energooszczędna. Czy zatem można stwierdzić, że warto kupić Samsung ME732K-S? Opinie klientów oraz mój test potwierdzają, że tak. Jest ona wysokiej jakości urządzeniem dostępnym w bardzo atrakcyjnej cenie. Z pewnością nie pożałujesz jej zakupu.