W dzisiejszych czasach mikrofalówka jest niemal podstawowym wyposażeniem każdego mieszkania. Tam, gdzie jej nie ma, domownicy dość często mogą odczuwać jej brak. Kuchenka mikrofalowa stanowi dość spore ułatwienie względem wykonywania codziennych czynności związanych z żywnością. Pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu podczas np. podgrzewania różnych pokarmów. Wystarczy ustawić odpowiedni czas i można oddawać się innym czynnościom. Eliminuje się także wtedy potrzebę mycia zbędnych naczyń czy np. garnków. Odpowiednia moc mikrofal gwarantuje właściwe podgrzewanie pokarmów. 800 W ma właśnie Samsung MS23K3523AW.

Testy producenta pozwoliły na opracowanie urządzenia, które będzie połączeniem bardzo ciekawego designu i nowych technologii. Stworzony w ten sposób produkt nabyć można w przyzwoitej cenie. Czarny front przypominający ekran jakiegoś urządzenia elektronicznego został wzbogacony o biel w pozostałych częściach mikrofali. Wszystko to sprawia, że stanowią on bardzo ciekawe uzupełnienie. Mikrofala ma wymiary wynoszące: 48,9 x 27,5 x 37,4 cm, a średnica talerza obrotowego znajdującego się wewnątrz wynosi: 25,5 cm.

Samsung MS23K3523AW recenzja

Mikrofala ta jest produktem wartym rozważenia podczas dokonywania zakupów. Posiada dodatkowe funkcje w formie rozmrażania, a także podgrzewania, które z pewnością działają na jej korzyść. Osiem parametrów mocy to sporo, szczególnie biorąc pod uwagę obróbkę termiczną produktów o różnorodnej strukturze i właściwościach. Wnętrze wykonane z emalii ceramicznej sprawia, że jest to produkt wysoce odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia wywodzące się przede wszystkim w wewnętrznej strony. Jest to swego rodzaju znak rozpoznawczy Samsunga. Producent ten może poszczycić się wysokiej jakości produktami, szczególnie pośród mikrofalówek. Posiadają one sporo możliwości, jednak właśnie najczęściej pojawiającą się zaletą jest możliwość długiej i bezproblemowej eksploatacji.

Warto zwrócić uwagę, że jest to urządzenie otwierane w lewo, dlatego należy zastanowić się, czy rozwiązanie to będzie odpowiadało zagospodarowaniu przestrzennemu kuchni, przede wszystkim miejscu, w którym stanąć ma mikrofala. Nie powinno to jednak stanowić żadnego problemu, jest to jedynie kwestia indywidualnych preferencji. Elektroniczne sterowanie jest bardzo dużym atutem, gdyż w dobie postępu cyfrowego mało kto preferuje użytkowanie tradycyjnych pokręteł, które są mniej intuicyjne niż elektroniczne sterowanie urządzeniem. Pojemność urządzenia wynosi 22 l, co czyni mikrofalówkę średnią względem konkurencyjnych modeli. Sprawia to, że nie ma ona mało miejsca wewnątrz, ani nie zajmuje zbyt dużej przestrzeni w kuchni.

Samsung MS23K3523AW – opinie

Mikrofala Samsung ma dobre opinie wśród użytkowników. Z pewnością dodatkowym jej atutem jest także wynoszący 24 miesiące okres gwarancji. Jest to na pewno produkt wart wzięcia pod uwagę podczas dokonywania zakupów. Biało-czarne wykończenie dodatkową nutę nowoczesności Twojej kuchni, a jej czyszczenie nie będzie należało do najtrudniejszych.