Mikrofala jest nie tylko urządzeniem pomagającym przyrządzanie czy odgrzewanie posiłków, ale stanowi też element wyposażenia kuchni, który jest niemal natychmiast zauważalny. W zależności od aranżacji przestrzennej kuchni, pasować do danej przestrzeni może coś zupełnie innego. Całość w czerni zauważyć można właśnie w przypadku mikrofali Samsung MS23K3513AK. Opinie użytkowników na jej temat są bardzo pozytywne. Jest to elegancki dodatek do kuchni, który oprócz tego pozwala na wiele wariacji kulinarnych. Moc 800 W i dość spora przestrzeń wewnętrzna, wynosząca 23 l, sprawiają, że możliwe jest przygotowanie tam różnorodnych posiłków, nawet dla całej rodziny.

Ceramic Inside w mikrofali Samsung MS23K3513AK – testy potwierdzają skuteczność

O to, aby wnętrze kuchenki mikrofalowej miało szansę być zawsze czyste, zadbali producenci i projektanci tego rozwiązania. Powłoka Ceramic Inside to potwierdzona przez niemieckich specjalistów technologia, która przeciwdziała rozwojowi bakterii. Kolejnym atutem jest kwestia emalii ceramicznej, którą wyłożone jest wnętrze kuchenki. Sprawia to, że odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania, a nawet rdzę jest aż siedmiokrotnie wyższa niż w przypadku podobnych produktów. Samo czyszczenie jest również niezwykle łatwe, co sprawia, że także ogólna eksploatacja urządzenia będzie dłuższa. Kolejnym atutem tej technologii jest także przeciwdziałanie powstawaniu wszelkich plam z tłuszczu, które w innych okolicznościach pod wpływem wysokiej temperatury mogłyby się pojawić.

Samsung MS23K3513AK – recenzja

W mikrofali tej dostępna jest opcja Healthy cooking, która zakłada możliwość obróbki termicznej wielu różnych pokarmów. Nie jest to już tylko rozmrażanie czy podgrzewanie, ale gotowanie. Samsung ze swoimi technologiami sprawia, że aspekt mikrofalówek przenosi się do innego wymiaru. Nie stanowi to już tylko ułatwienia przed serwowaniem posiłku, ale pozwala na przygotowanie pełnowartościowego posiłku za pomocą jednego urządzenia. Jeśli jednak potrzebujesz podgrzać swój obiad czy inne danie, za sprawą trybu podtrzymywania ciepła, Twoje posiłki zawsze będą w odpowiedniej temperaturze, bez wysuszania i negatywnego wpływu na smak i konsystencję. Oczywiście wyposażona jest także w możliwość rozmrażania produktów, w tym przypadku automatycznego, co pozwala na oddawanie się innym czynnościom w momencie, gdy obiad będzie się robił sam.

Deodoryzacja to niezwykła funkcja, która jest również możliwa podczas użytkowania tego urządzenia. Nieprzyjemne zapachy w komorze mikrofali nie będą dzięki temu już nigdy więcej stanowiły problemu, gdy dyspozycji jest możliwość niwelowania przykrych zapachów. Wystarczy jedynie oczyścić wnętrze urządzenia, by następnie włączyć 5-minutowy tryb i pozbyć się niechcianych zapachów z mikrofali.

Wiele różnych praktycznych funkcji jest zawartych w zgrabnym urządzeniu o wyjątkowym, minimalistycznym designie. Elektroniczny panel i oświetlenie LED stanowią dodatkowy atuta tego modelu. Z pewnością należy go rozważyć podczas wyboru nowe kuchenki mikrofalowej do swojego mieszkania.