Kuchenka mikrofalowa jest narzędziem, które powinno być przede wszystkim łatwe w obsłudze. Możliwość intuicyjnego sterowania sprawia, że sięga się po coś częściej, dzięki czemu funkcjonalność jest o wiele wyższa. Wszystkie te cechy posiada właśnie mikrofalówka Samsung MS23K3513AW. Testy tego urządzenia sprawiły, że jest ono na tak wysokim poziomie. Konstruktorzy z czasem opracowują coraz to większe możliwości, a także stosują najnowocześniejsze technologie. Właśnie za sprawą dokładnie opracowanych projektów, które łączą w sobie funkcjonalność i znakomity design powstają urządzenia innowacyjne.

Samsung MS23K3513AW recenzja

Kuchenka mikrofalowa posiada 12 przycisków, które umożliwiają użytkownikowi dość szeroki zakres pracy. Możliwe jest nawet ustawienie swoich ulubionych funkcji, które będą miały bezpośrednie przełożenie na późniejszą wygodę w korzystaniu. Sporym atutem, szczególnie w domach, w których znajdują się dzieci, jest możliwość użycia przycisku blokada rodzicielska. Sprawia to, że nawet podczas gotowania w towarzystwie maluchów wyeliminowane jest ryzyko przypadkowego zmienienia programu dla potrawy, czy otworzenia mikrofali, co mogłoby grozić np. oparzeniem. Zauważyć można, że konstruktorzy zaskoczyli w tym przypadku rozwiązaniem problemu, z którym z pewnością część rodziców się dotychczas borykała.

Mikrofala jest także wyposażona w funkcję dezodoryzacji, co sprawia, że problem nieprzyjemnych zapachów nie będzie się gromadził wewnątrz urządzenia. Wystarczy standardowo wyczyścić wnętrze, a następnie wcisnąć odpowiedni przycisk. Na panelu sterowania występują one w języku angielskim, jednak do urządzenia dołączona jest instrukcja w języku polskim, co stanowi ogromną zaletę dla osób, które nie posługują się biegle tym językiem. Oprócz mikrofali, w opakowaniu znaleźć można także dwuletnią kartę gwarancyjną, dedykowany talerz obrotowy, a także druciany stojak, który da jeszcze więcej możliwości podczas gotowania czy podgrzewania różnorodnych potraw. Szczególnie to istotne, gdyż kuchenka mikrofalowa wyposażona została w funkcję utrzymywania temperatury podgrzania potrawy na stałym poziomie. Oprócz tego znaleźć można bardzo przydatną funkcję rozmrażania wszelkich pokarmów, w tym: drobiu, ryb, warzyw, ale także różnego rodzaju pieczywa. Healthy Cooking to możliwość przygotowania całego posiłku jedynie za sprawą tego urządzenia. Jest to dość przyszłościowe, szczególnie biorąc pod uwagę osoby, które mają bardzo mało czasu w ciągu dnia.

Samsung MS23K3513AW – czy warto kupić?

W dobie szybkiego życia, która połączona jest z najnowszą technologią doskonałym rozwiązaniem staje się Samsung MS23K3513AW. Opinie zadowolonych użytkowników świadczą o wysokiej jakości tego sprzętu. Wielofunkcyjność tego urządzenia sprawia, że możliwe jest zamknięcie tak wielu możliwości w stosunkowo małym urządzeniu o pojemności 23l. Biało-czarny design to klasyka, która sprawdza się zawsze. W tym przypadku jest to ukłon w stronę nowoczesności. Dobrze będzie się prezentowała w minimalistycznej kuchni.